ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ

Матч завершено Інгулець-2Інгулець-2 0:0 Металіст 1925Металіст 1925 Відеотрансляція Склади команд
20      Гурідов Максим 1      Каневцев Данило
7      Рябушко Віталій 5      Чередніченко Ігор
14      Медведєв Олександр 8      Краєв Владислав
25      Світличний Роман 9      Давидов Сергій
31      Павелько Олексій 10      Синиця Олег
49      Січінава Ніка 20      Романов Сергій
87      Росляков Владислав 27      Чегурко Єгор
89      Синьогуб Олег 32      Ралюченко Андрій
90      Данильченко Микита 34      Буличев Юрій
96      Новотрясов Артур 44      Жданов Олександр
98      Фхакадзе Джаба 45      Ємельянов Владислав
79      Черниш Дмитро 23      Федак Владислав
2      Зіпцер Антон 4      Коваленко Іван
6      Король Іван 11      Стороженко Михайло
15      Кобуладзе Гіоргі 14      Дехтяренко Ярослав
22      Цибін Кирило 17      Сидоренко Владислав
32      Радівілов Анатолій 91      Скотаренко Денис
99      Глоба Андрій 94      Коновалов Микита
Матч завершено Реал ФармаРеал Фарма 4:0 СуднобудівникСуднобудівник Відеотрансляція Склади команд
Картинка Захарченко (33 хв)
Картинка Лиховидов (51 хв)
Картинка Алієв (78 хв)
Картинка Алієв (90+3 хв)
Картинка Горінов (48 хв)
1      Кравченко Сергій 55      Шилов Ігор
6      Домбровський Микола 4      Безуханич Віталій
99      Дубіна Олександр 3      Мізернюк Роман
26      Новицький Павло 17      Горінов Олександр
44      Дмитрієв Герман 15      Частоколяний Богдан
3      Бичков Олександр 31      Гончаров Владислав
24      Таркановський Костянтин 22      Ратушний Кирило
77      Лиховидов Андрій 27      Севодняєв Дмитро
19      Опря Роман 10      Котов Владислав
50      Бондаренко Олексій 11      Дмітрієв Андрій
16      Захарченко Ярослав 7      Носов Ілля
12      Богдан Іван 1      Жуков Віктор
17      Євстратенко В'ячеслав 77      Гагулін Євгеній
33      Алієв Сухраб 18      Задера Дмитро
9      Костюк Сергій 45      Кретов Роман
10      Поліщук Владислав 5      Зайчек Дмитро
2      Шмуклеровський Євгеній
7      Лиховидов Микола
Матч завершено ЕнергіяЕнергія 2:2 Таврія-СімферопольТаврія-Сімферополь Склади команд
Картинка Шастал (35 хв)
Картинка Бочак (47 хв)
Картинка Воронченко (32 хв)
Картинка Воронченко (59 хв)
7      Шастал Дмитро 22      Воронченко Вадим
18      Бочак Роман 33      Фетісов Віталій
19      Махнєв Дмитро 5      Кушнір Владислав
11      Куксенко Богдан
10      Масалов Анатолій
Матч завершено МирМир 1:4 Дніпро-1Дніпро-1 Відеотрансляція Склади команд
Картинка Бондаренко (45+1 хв)
Картинка Супряга (9 хв)
Картинка Супряга (18 хв)
Картинка Логінов (31 хв)
Картинка Войцеховський (81 хв)
41      Антоненко Олександр 33      Юрчук Валерій
3      Рафальський Ярослав 10      Бровченко Юрій
20      Притиковський Денис 71      Лопирьонок Максим
17      Чмеленко Павло 15      Логінов Сергій
9      Бринько Олександр 8      Польовий Володимир
8      Красов Олексій 19      Поплавка Ярослав
23      Сорокин Андрій 25      Когут Ігор
5      Шмиголь Максим 18      Сніжко Олександр
7      Цибульський Сергій 4      Кравченко Сергій
18      Бондаренко Денис 17      Хучбаров Каміль
16      Доценко Іван 89      Супряга Владислав
1      Гордецький Костянтин 16      Варцаба Ігор
6      Цурупін Артем 21      Шаповалов Святослав
10      Боровик Олександр 99      Бєляєв Олександр
19      Шмат Андрій 28      Ляшенко Микола
15      Савченко Владислав 9      Сула Дмитро
4      Коверник Валерій 45      Захарків Юрій
11      Черніков Володимир 7      Войцеховський Владислав
Матч завершено НікопольНікополь 0:0 ДніпроДніпро Відеотрансляція Склади команд
1      Гришин Ігор 99      Баштаненко Олексій
4      Дегтярьов Никита 2      Бондар Дмитро
17      Мілєсін Павло 5      Палюх Сергій
11      Донець Сергій 4      Кулініч Олександр
18      Адаменко Василь 14      Кіричук Володимир
19      Косіненко Микола 21      Войтіховський Максим
16      Доля Валерій 17      Ільїн Олег
3      Шмигельский Богдан 9      Михайленко Іван
7      Шестіпалов Ілля 28      Вакулко Юрій
8      Коломоєць Михайло 30      Дорошенко Арсентій
10      Воронін Роман 18      Костишин Денис
12      Петриченко Богдан 1      Пономаренко Іван
5      Кривич Михайло 6      Андрушко Олександр
6      Таряник Максим 16      Нечистенко Микита
2      Каранедов Андрій 23      Рикун Антон
15      Тарадуда Денис
Миколаїв-2Миколаїв-2 -:- МеталургМеталург
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору