Новини ЗМІ

Фесенко: Залужний на наших матчах не бував, але чули, що хлопці у бліндажах дивляться матчі Звягеля

08:30, 6 травня 2023

Щомісяця Український футбол визначає найкращих гравців у всіх лігах

Фото: ПФК Звягель


VBET UA Друга ліга у квітні 2023 року отримала максимально несподіваного героя – це не гравець із команди-лідера, не лідер перегонів бомбардирів, але він вніс великий внесок у турнірний прогрес своєї команди. Це – Андрій Фесенко (ПФК Звягель).

Розпал сезону в Другій лізі – Нива (Бузова) виконала чемпіонський норматив і після останніх паперових формальностей офіційно буде проголошена достроковим чемпіоном (за регламентом це – пряме підвищення в класі). Проте друга путівка в Першу лігу – через плей-офф – наразі й близько не знає, кому дістанеться. 

Останні успіхи переслідувачів максимально підвищили інтригу, і ПФК Звягель (один із дебютантів сезону) піднявся на максимально високе для себе третє місце в чемпіонаті 2022/23. Лише одне очко від вінницької Ниви – та від шансу через стикові матчі перейти в більш високий дивізіон. 

Це стало можливим, зокрема, завдяки яскравому виступу одного з гравців ПФК Звягель. В чотирьох матчах квітня місяця він відзначився двома голами та одним асистом, причому, в переможних матчах своєї команди! Найкращий гравець квітня в VBET UA Друга Андрій Фесенко пригадав свої перші кроки у футболі, розповів про запрошення до Звягеля, а також відзначив сучасний тренувальний процес у команді. 

«Мій гол вінницькій Ниві – заслуга всієї команди»

‒ Андрію, поділіться своїми емоціями від визнання найкращим гравцем квітня у Другій лізі?

‒ Безумовно, дуже приємно перемагати у такій почесній номінації. Насамперед, хочу подякувати ЗСУ за можливість займатися своєю улюбленою справою. Також вдячний партнерам по команді, тренерському штабу та персоналу. Без їхньої допомоги не зміг би досягнути такого результату. 

‒ Передовсім, пригадується переможний м’яч у ворота Ниви (Вінниця). Це не останній аргумент для того, щоб визнати вас Гравцем місяця в  VBET UA Друга.

‒ Мій гол – це заслуга всієї команди. Ми б не виграли, якби наш воротар не здійснив кілька сейвів, а інші хлопці не відіграли настільки самовіддано. У нас було вдосталь моментів, щоб закрити гру. Звичайно, і в вінничан були. Проте, вважаю, наша команда зіграла гідно й заслужено здобула перемогу. Зараз додали в обороні, в реалізації моментів. Отже, дякую вам за привітання, проте вважаю, що це звання заслужила вся наша команда. 

‒ Звягель – третій. Вам віриться?

‒ Думаю, наша команда довела своїми результатами, що має право претендувати на вищі місця. В першому колі ми недорахувалися кількох балів, якщо чесно сказати. Радий, що серйозна робота всього нашого колективу помітна завдяки покращенню наших результатів і окремих компонентів гри. 

‒ Друга ліга рівна та різна. Є напрочуд досвідчені колективи, укомплектовані гравцями, яких раніше ви бачили по ТБ, а є команди, про які раніше ніхто не чув. Вам, після аматорського чемпіонату України, тут цікаво?

‒ Дуже цікаво! Чудовий колектив, у кожному турі – важко спрогнозувати, хто виграє чи програє. Нива (Вінниця) ‒ хороша команда, є гравці зі школою топ-клубів, хороші традиції футболу в міста. Проте, нагадаю, що в першому колі ми теж їм дали бій. Вони вдома виграли – 3:2, проте Звягель нав’язав боротьбу.