Фото: ФК ЮКСА
9 жовтня. 12.00. «Ювілейний». м. Буча
ЮКСА (Тарасівка) – Прикарпаття-Благо (Івано-Франківськ)
Арбітр: Вадим Запрутняк (Вінниця) провів 75 ігор у Першій лізі.
Дискваліфіковані: Поправка – немає .
ЮКСА у минулому турі в гостях поступився Вікторії і збільшив свій безвиграшний серіал в чемпіонаті до 4-х ігор, повторивши клубний рекорд. У попередніх 4-х матчах гравці ЮКСА голів не забивали. Підопічні Андерсона Рібейро на 10-му місці і якщо переможуть, то випередять саме Прикарпаття-Благо. Прикарпатці в минулому турі перервали свій затяжний безвиграшний серіал, здобувши домашню перемогу над Ворсклою. Прикарпаття-Благо перебуває на 8-му місці і в разі перемоги може покращити своє турнірне становище.
Баланс ігор: раніше не зустрічалися в офіційних турнірах
Цікаві факти:
- 320-й гостьовий матч Прикарпаття-Благо у Першій лізі.
- Безвиграшна клубна рекордна серія ЮКСА триває у Першій лізі 4 гри: 2 нічиї та 2 поразки.
- ЮКСА може 10-й раз зіграти внічию у Першій лізі.
9 жовтня. 13.15. СКІФ. м. Львів
Фенікс-Маріуполь (Маріуполь) – Металіст (Харків)
Арбітр: Іван Салаш (Калуш) провів 45 ігор у Першій лізі.
Дискваліфіковані: Гагун – немає.
Маріупольська команда в минулому турі в гостях поступилася Інгульцю, продовживши свій безвиграшний серіал до трьох ігор. Фенікс-Маріуполь перебуває на 11-му місці, забивши лише 6 голів. Підопічні Андрія Аніщенка у попередній грі чемпіонату в гостях поступилися Буковині і знаходяться на 15-му місці. Харківська команда в разі перемоги наздожене за очками саме Фенікс-Маріуполь.
Баланс ігор – 3: +0=0-3 м’ячі 1-11
Баланс ігор на полі Фенікса-Маріуполя – 2: +0=0-2 м’ячі 1-6
Баланс ігор у Першій лізі: раніше не зустрічалися
Попередній матч (18.08.2021, Кубок)
Яруд (Маріуполь) – Металіст (Харків) – 1:3
Голи:
0:1 – Жонатан (1)
0:2 – Жонатан (23)
1:2 – І. Мочевінський (55)
1:3 – Д. Шамич (74)
Цікаві факти:
- Фенікс-Маріуполь може зазнати 20-ї домашньої поразки у Першій лізі.
- Обидва воротарі Віталій Жупанський (Фенікс-Маріуполь) та Владислав Рибак (Металіст) з початку чемпіонату виступають без замін.
9 жовтня. 14.30. «Чорноморець». м. Одеса
Чорноморець (Одеса) – Вікторія (Суми)
Арбітр: Павло Децюк (Чернігів) провів 20 ігор у Першій лізі.
Дискваліфіковані: немає – Сейтхалілов, Ульянов.
Чорноморець після гостьової перемоги над Пробоєм продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату. Підопічні Олександра Кучера можуть збільшити свій переможний серіал до 7-ми ігор і збільшити відрив від своїх переслідувачів. Вікторія в минулому турі вдома перемогла ЮКСА і розташувався на 9-му місці. Підопічні Анатолія Безсмертного пропускали голи у всіх гостьових матчах поточного чемпіонату.
Баланс ігор: раніше не зустрічалися в офіційних турнірах
Цікаві факти:
- Переможна серія Чорноморця у Першій лізі триває 6 ігор.
- Вікторія може зазнати 20-ї поразки у Першій лізі.
Нагадаємо, що стежити за всіма подіями змагань можна на YouTube-каналі Професіональна футбольна ліга, де відбуватимуться всі прямі трансляції.
Титульний спонсор Першої ліги — VBET Ukraine.
Пресслужба ПФЛ