V звітно-виборна Конференція ПФЛ. Порядок денний і запрошення ЗМІ

V звітно-виборна Конференція ПФЛ. Порядок денний і запрошення ЗМІ

У середу, 27 червня, відбудеться звітно-виборна Конференція ПФЛ
РЕЗУЛЬТАТИ
СУБОТА 19.05.18
Жемчужина Жемчужина -:- Оболонь-БроварОболонь-Бровар
Рух Рух 1:0 ПолтаваПолтава
Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:2 ВолиньВолинь
Десна Десна 5:0 ГеліосГеліос
Балкани Балкани 0:1 ІнгулецьІнгулець
Авангард Авангард 2:1 МиколаївМиколаїв
Арсенал Арсенал 2:0 КреміньКремінь
Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро -:- СумиСуми
Колос Колос 0:1 Нафтовик-УкрнафтаНафтовик-Укрнафта
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Арсенал "Арсенал" 34 59-23 75
2 Полтава "Полтава" 34 56-26 72
3 Десна "Десна" 34 71-25 71
4 Інгулець "Інгулець" 34 46-20 69
5 Колос "Колос" 34 39-30 61
6 Авангард "Авангард" 34 44-42 52
7 Рух "Рух" 34 36-30 51
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 34 30-40 50
9 Геліос "Геліос" 34 35-43 46
10 Миколаїв "Миколаїв" 34 39-50 44
11 Суми "Суми" 34 30-37 42
12 Балкани "Балкани" 34 30-35 40
13 Волинь "Волинь" 34 31-44 36
14 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 34 24-37 35
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 34 27-42 33
16 Кремінь "Кремінь" 34 25-54 32
17 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 34 27-50 28
18 Жемчужина "Жемчужина" 34 33-54 27
М'яч Олександр Акименко
Олександр
Акименко
"Інгулець"
25
Максим Дегтярьов
Максим
Дегтярьов
"Полтава"
15
Олександр Батальський
Олександр
Батальський
"Арсенал"
14
Денис Фаворов
Денис
Фаворов
"Десна"
13
Олександр Філіппов
Олександр
Філіппов
"Десна"
11
Олександр Ковпак
Олександр
Ковпак
"Полтава"
10
Віталій Собко
Віталій
Собко
"Авангард"
10
Денис Безбородько
Денис
Безбородько
"Десна"
9
Артем Козлов
Артем
Козлов
"Геліос"
9
Ігор Сікорський
Ігор
Сікорський
"Миколаїв"
9
Сергій Кравченко
Сергій
Кравченко
"Геліос"
9
ВСЯ ТАБЛИЦЯВся таблиця
РЕЗУЛЬТАТИ
ЧЕТВЕР 31.05.18
Полісся Полісся 0:1 СкалаСкала
СУБОТА 02.06.18
Нива Нива 1:2 ЛьвівЛьвів
Буковина Буковина 3:1 Арсенал-КиївщинаАрсенал-Київщина
Поділля Поділля 0:3 ПрикарпаттяПрикарпаття
Нива-В Нива-В 2:0 АгробізнесАгробізнес
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Агробізнес "Агробізнес" 27 70-19 70
2 Прикарпаття "Прикарпаття" 27 58-28 62
3 Нива-В "Нива-В" 27 34-21 45
4 Скала "Скала" 27 29-29 40
5 Львів "Львів" 27 28-29 36
6 Буковина "Буковина" 27 32-40 34
7 Нива "Нива" 27 25-29 33
8 Полісся "Полісся" 27 31-44 30
9 Поділля "Поділля" 27 20-44 22
10 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 27 18-62 13
М'яч Ігор Худобяк
Ігор
Худобяк
"Прикарпаття"
19
Богдан Семенець
Богдан
Семенець
"Агробізнес"
19
Віталій Груша
Віталій
Груша
"Агробізнес"
15
Сергій Кисленко
Сергій
Кисленко
"Львів"
8
Андрій Скакун
Андрій
Скакун
"Агробізнес"
8
Микола Темнюк
Микола
Темнюк
"Агробізнес"
8
Вадим Шаврін
Вадим
Шаврін
"Полісся"
8
Олександр Юрчак
Олександр
Юрчак
"Агробізнес"
7
Роман Кузьмин
Роман
Кузьмин
"Прикарпаття"
7
Роман Дитко
Роман
Дитко
"Прикарпаття"
7
ВСЯ ТАБЛИЦЯВся таблиця