Свято у Волочиську! "Україна футбольна" з В.Догадайлом. (відео)

Свято у Волочиську! "Україна футбольна" з В.Догадайлом. (відео)

Інформаційно-аналітична програма ПФЛ "Україна футбольна"
РЕЗУЛЬТАТИ
П'ЯТНИЦЯ 08.11.19
Металіст 1925 Металіст 1925 1:0 БалканиБалкани
Металург Металург 2:1 КреміньКремінь
СУБОТА 09.11.19
Агробізнес Агробізнес 2:1 ІнгулецьІнгулець
Гірник-Спорт Гірник-Спорт 3:0 ЧорноморецьЧорноморець
Минай Минай 2:0 МиколаївМиколаїв
Авангард Авангард 2:0 ПрикарпаттяПрикарпаття
Волинь Волинь 3:2 РухРух
НЕДІЛЯ 10.11.19
Черкащина Черкащина 1:2 Оболонь БроварОболонь Бровар
НАСТУПНІ ТУРИ
П'ЯТНИЦЯ 15.11.19
РухРух 14:30 Металіст 1925Металіст 1925
СУБОТА 16.11.19
КреміньКремінь 13:00 ЧеркащинаЧеркащина
БалканиБалкани 14:00 АгробізнесАгробізнес
МиколаївМиколаїв 14:00 АвангардАвангард
ПрикарпаттяПрикарпаття 15:00 ВолиньВолинь
ІнгулецьІнгулець 15:00 МеталургМеталург
Оболонь БроварОболонь Бровар 16:00 Гірник-СпортГірник-Спорт
ЧорноморецьЧорноморець 17:00 МинайМинай
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 17 27-15 37
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 27-13 35
3 Волинь "Волинь" 17 34-22 34
4 Рух "Рух" 16 27-11 33
5 Минай "Минай" 17 28-19 33
6 Інгулець "Інгулець" 17 26-11 31
7 Агробізнес "Агробізнес" 17 27-19 31
8 Авангард "Авангард" 17 21-19 27
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 20-25 21
10 Чорноморець "Чорноморець" 17 19-24 21
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 17 27-27 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 17 23-29 17
13 Балкани "Балкани" 17 13-27 14
14 Кремінь "Кремінь" 17 23-39 10
15 Металург "Металург" 17 12-30 8
16 Черкащина "Черкащина" 17 15-39 6
М'яч Ніка Січінава
Ніка
Січінава
"Інгулець"
12
Денис Кожанов
Денис
Кожанов
"Волинь"
11
Анатолій Нурієв
Анатолій
Нурієв
"Минай"
10
Данііл Кондраков
Данііл
Кондраков
"Рух"
8
Роберт Гегедош
Роберт
Гегедош
"Минай"
7
Ігор Сікорський
Ігор
Сікорський
"Агробізнес"
7
Олександр Батальський
Олександр
Батальський
"Оболонь Бровар"
7
Вадим Яворський
Вадим
Яворський
"Авангард"
7
Ярослав Ямполь
Ярослав
Ямполь
"Металіст 1925"
7
Юрій Климчук
Юрій
Климчук
"Рух"
7
1
Младен
Бартуловіч
"Волинь"
16.11
2
Роман
Бочкур
"Прикарпаття"
16.11
3
Міха
Горопевшек
"Волинь"
16.11
4
Віталій
Гошкодеря
"Чорноморець"
16.11
5
Євген
Єфремов
"Оболонь Бровар"
16.11
6
Володимир
Корольков
"Гірник-Спорт"
16.11
7
Владислав
Лупашко
"Інгулець"
16.11
8
Олександр
Медведь
"Черкащина"
16.11
9
Олег
Синьогуб
"Інгулець"
16.11
10
Роман
Никитюк
"Рух"
15.11
ВСЯ ТАБЛИЦЯВся таблиця
РЕЗУЛЬТАТИ
СУБОТА 09.11.19
Діназ Діназ 1:2 ЧайкаЧайка
НЕДІЛЯ 10.11.19
Нива Т Нива 3:1 НиваНива В
Буковина Буковина 5:4 ВересВерес
Полісся Полісся 2:0 ПоділляПоділля
ПОНЕДІЛОК 11.11.19
Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 4:0 УжгородУжгород
НАСТУПНІ ТУРИ
СУБОТА 16.11.19
Верес Верес 13:00 ПоліссяПолісся
Поділля Поділля 14:00 КалушКалуш
Чайка Чайка 14:00 БуковинаБуковина
Нива В Нива 14:00 ДіназДіназ
Ужгород Ужгород 14:00 НиваНива Т
РЕЗУЛЬТАТИ