Цього дня: віце-президент Балкан, легенда Оболоні та зірка МЮ

Цього дня: віце-президент Балкан, легенда Оболоні та зірка МЮ

Свій день народження сьогодні святкують…
РЕЗУЛЬТАТИ
П'ЯТНИЦЯ 26.11.21
Олімпік Олімпік 0:1 Гірник-СпортГірник-Спорт
Волинь Волинь 2:1 ПрикарпаттяПрикарпаття
СУБОТА 27.11.21
Нива Нива 4:2 КреміньКремінь
Полісся Полісся 1:2 ПоділляПоділля
НЕДІЛЯ 28.11.21
ВПК-Агро ВПК-Агро 1:1 УжгородУжгород
Кривбас Кривбас 1:1 АгробізнесАгробізнес
ПОНЕДІЛОК 29.11.21
Краматорськ Краматорськ 0:2 АльянсАльянс
Оболонь Оболонь 1:2 МеталістМеталіст
НАСТУПНІ ТУРИ
СУБОТА 19.03.22
КреміньКремінь -:- Гірник-СпортГірник-Спорт
АгробізнесАгробізнес -:- НиваНива
ПоділляПоділля -:- КривбасКривбас
АльянсАльянс -:- ПоліссяПолісся
УжгородУжгород -:- КраматорськКраматорськ
ПрикарпаттяПрикарпаття -:- ВПК-АгроВПК-Агро
МеталістМеталіст -:- ВолиньВолинь
ОлімпікОлімпік -:- ОболоньОболонь
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Металіст "Металіст" 20 52-9 53
2 Кривбас "Кривбас" 20 38-17 42
3 Альянс "Альянс" 19 33-24 33
4 Оболонь "Оболонь" 19 24-16 33
5 Нива "Нива" Т 20 22-22 29
6 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 20 15-17 29
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 20 27-26 28
8 Поділля "Поділля" 20 19-18 26
9 Полісся "Полісся" 18 21-17 25
10 Волинь "Волинь" 19 17-20 25
11 Олімпік "Олімпік" 19 19-23 23
12 Краматорськ "Краматорськ" 18 16-24 22
13 Агробізнес "Агробізнес" 20 16-23 21
14 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 20 16-28 18
15 Ужгород "Ужгород" 20 16-40 16
16 Кремінь "Кремінь" 20 16-43 13
М'яч Матеус Вієйра Кампос Пейшоту
Матеус
Вієйра Кампос Пейшоту
"Металіст"
14
Олексій Хобленко
Олексій
Хобленко
"Кривбас"
11
Сергій Кисленко
Сергій
Кисленко
"Нива"
8
Сергій Загинайлов
Сергій
Загинайлов
"Альянс"
8
Роман Барчук
Роман
Барчук
"Прикарпаття"
8
1
Віталій
Бойко
"Кремінь"
19.03
2
Семен
Вовченко
"Нива"
19.03
3
Максим
Єрмоленко
"Краматорськ"
19.03
4
Олексій
Лобов
"Оболонь"
19.03
5
Павло
Лук'янчук
"Оболонь"
19.03
6
Олександр
Мизюк
"Металіст"
19.03
7
Андрій
Нестеров
"Полісся"
19.03
8
Ян
Осадчий
"Альянс"
19.03
9
Олександр
Осман
"Оболонь"
19.03
10
Сергій
Петров
"Агробізнес"
19.03
11
Віктор
Ряшко
"Ужгород"
19.03
12
Олександр
Савошко
"Ужгород"
19.03
13
Максим
Сасовський
"Волинь"
19.03
14
Владислав
Семотюк
"Прикарпаття"
19.03
15
Іван
Цюпа
"Волинь"
19.03
ВСЯ ТАБЛИЦЯВся таблиця
РЕЗУЛЬТАТИ
П'ЯТНИЦЯ 26.11.21
Епіцентр Епіцентр 5:0 ЧайкаЧайка
СУБОТА 27.11.21
Лівий берег Лівий берег 2:1 МункачМункач
Буковина Буковина 1:0 ДніпроДніпро
Карпати Галич Карпати Галич 3:0 РубіконРубікон
ЛНЗ ЛНЗ 3:0 ЛюбомирЛюбомир
Карпати Львів Карпати Львів 2:0 ДіназДіназ
НЕДІЛЯ 28.11.21
АФСК Київ АФСК Київ 1:3 ЧернігівЧернігів
НАСТУПНІ ТУРИ
СУБОТА 19.03.22
ЛНЗ ЛНЗ -:- НиваНива В
СУБОТА 26.03.22
Любомир Любомир -:- ЧайкаЧайка
Мункач Мункач -:- ЕпіцентрЕпіцентр
Рубікон Рубікон -:- НиваНива В
Дніпро Дніпро -:- Карпати ГаличКарпати Галич
АФСК Київ АФСК Київ -:- БуковинаБуковина
Діназ Діназ -:- ЧернігівЧернігів
Карпати Львів Карпати Львів -:- ЛНЗЛНЗ
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Карпати Львів "Карпати Львів" 18 46-7 48
2 Лівий берег "Лівий берег" 19 47-14 46
3 ЛНЗ "ЛНЗ" 17 36-9 41
4 Діназ "Діназ" 19 33-18 40
5 Епіцентр "Епіцентр" 19 30-19 37
6 Мункач "Мункач" 19 25-24 29
7 Карпати Галич "Карпати Галич" 18 23-23 25
8 Нива "Нива" В 17 29-20 25
9 Буковина "Буковина" 17 20-17 23
10 Чернігів "Чернігів" 18 17-24 20
11 Дніпро "Дніпро" 18 24-32 17
12 Чайка "Чайка" 19 16-40 15
13 Рубікон "Рубікон" 18 12-38 11
14 АФСК Київ "АФСК Київ" 19 8-38 8
15 Любомир "Любомир" 19 8-51 4
М'яч