1 ліга
 2 ліга
Новини
Розклад трансляцій
Відео
Форум
Корисні посилання
Методичний розділ
Зворотний зв'язок
Контакти

Інформ. партнер
skobi
shadow

До уваги представників ЗМІ!

22 вересня о 10:00, в Будинку футболу розпочне свою роботу конференція на тему – «Фут... 19.09.2014 детальнiше

Вітання президенту ФФУ Анатолію Конькову!

Шановний Анатолію Дмитровичу! Адміністрація та клуби ПФЛ щиро вітають Вас із 65-річним ювілеєм! 19.09.2014 детальнiше

Михайлу Фоменку - 66!

Шановний Михайле Івановичу! Професіональна футбольна ліга вітає Вас з Днем народження! 19.09.2014 детальнiше

Суддівські призначення на матчі 9-го туру першої та другої ліг

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб ФФУ 17.09.2014 детальнiше

Микола Плетеницький – герой «Тернополя»! (відео)

10 вересня у Тернополі відбувся перенесений матч 2-го туру – дербі між «Тернополем&ra... 12.09.2014 детальнiше

Большакову - 56!

11.09.2014 детальнiше
Онлайн трансляція першої ліги Онлайн трансляція другої ліги Онлайн трансляція Кубку України
9-й Тур
20.09.14 Миколаїв 3:2 Гірник
20.09.14 Полтава 0:1 Олександрія
20.09.14 Гірник-Спорт 0:0 Геліос
20.09.14 Зірка 0:2 Десна
20.09.14 Динамо-2 0:0 Сталь Д
20.09.14 Буковина 1:2 Тернопіль
21.09.14 Нива Т 17:00 Нафтовик-Укрнафта
21.09.14 Сталь А 16:30 Суми
Наступні матчі
27.09.14 Геліос - Зірка
27.09.14 Гірник - Сталь А
27.09.14 Десна - Динамо-2
28.09.14 Нафтовик-Укрнафта - Тернопіль
30.09.14 Полтава - Суми
30.09.14 Нива Т - Миколаїв
01.10.14 Олександрія - Гірник-Спорт
М Команда I О
1 "Олександрія" 9 27
2 "Сталь Д" 9 19
3 "Тернопіль" 9 16
4 "Геліос" 9 15
5 "Гірник-Спорт" 9 15
6 "Полтава" 9 13
7 "Десна" 9 12
8 "Зірка" 9 11
9 "Динамо-2" 9 9
10 "Нафтовик-Укрнафта" 8 9
11 "Миколаїв" 8 9
12 "Сталь А" 8 9
13 "Гірник" 9 8
14 "Суми" 8 8
15 "Нива Т" 7 4
16 "Буковина" 7 0
детальніше
9-й Тур
20.09.14 Кристал 4:2 Енергія НК
20.09.14 Макіїввугілля 1:2 Арсенал-Київщина
20.09.14 Шахтар-3 2:2 Кремінь
20.09.14 Черкаський Дніпро 1:1 Реал Фарма
22.09.14 Оболонь-Бровар 17:30 Скала
Наступні матчі
28.09.14 Макіїввугілля - Кристал
28.09.14 Шахтар-3 - Арсенал-Київщина
28.09.14 Черкаський Дніпро - Скала
28.09.14 Енергія НК - Реал Фарма
29.09.14 Оболонь-Бровар - Кремінь
М Команда I О
1 "Кремінь" 8 17
2 "Черкаський Дніпро" 9 17
3 "Скала" 8 15
4 "Кристал" 9 14
5 "Реал Фарма" 9 14
6 "Оболонь-Бровар" 7 13
7 "Арсенал-Київщина" 9 13
8 "Шахтар-3" 9 7
9 "Енергія НК" 9 5
10 "Макіїввугілля" 9 3
детальніше
Попередній етап
06.08.14 Оболонь-Бровар 3:1 Гірник
06.08.14 Єдність 0:1 Тернопіль
06.08.14 Чайка 3:0 Енергія НК
06.08.14 Арсенал-Київщина 3:4 (0:1)д Реал Фарма
06.08.14 Черкаський Дніпро 1:0 Скала
06.08.14 Кремінь 2:0 Гірник-Спорт
07.08.14 Кристал 2:4 Сталь Д

Перша ліга 10-й тур
КомандиДатаВид
stald - bukovina 1.01
football.ua
olexandria - girsport 1.10
football.ua
girnyk - stala 27.09
football.ua
helios - zirka 27.09
football.ua
ohtirka - ternopil 28.09
football.ua
poltava - sumy 30.09
football.ua
nyvat - mykolayiv 30.09
football.ua
Приймальня ПФЛ:
(044) 529-94-94
Підтримуємо
skobi
against rasizm
shadow



ВІТАЄМО!
Бойко В.С. - 76!
Акімочкін А.В. - 57!
Старенький С.М. - 30!
Кунєв Р.П. - 24!
Мартян В.В. - 20!
deco_lower


Останні відеозаписи:
Матчі ПФЛ
001 Тур. Гірник 0:0 Тернопіль
003 Тур. Гірник 0:0 Десна
007 Тур. Гірник 1:1 Нафтовик-Укрнафта
004 Тур. Динамо-2 1:4 Гірник-Спорт
003 Тур. Суми 1:4 Геліос
004 Тур. Геліос 1:1 Гірник
001 Тур. Миколаїв 0:0 Динамо-2
001 Тур. Полтава 0:1 Гірник-Спорт
002 Тур. Нафтовик-Укрнафта 0:3 Гірник-Спорт