26 липня о 12:45 у Будинку футболу розпочнеться жеребкування першого попереднього етапу Кубка України сезону-2024/2025.
Пряма трансляція жеребкування відбудеться на YouTube-каналі Української асоціації футболу.
В першому попередньому етапі візьмуть участь 32 команди — 17 представників першої ліги («Епіцентр» (Кам’янець-Подільський)/«Минай» (Минай), «Лівий Берег» (Київ)/«Металіст 1925» (Харків), «Хуст» (Хуст), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Металіст» (Харків), «Буковина» (Чернівці), «Нива» (Тернопіль), «Агробізнес» (Волочиськ), «Поділля» (Хмельницький), «Кудрівка» (Кудрівка), «Діназ» (Вишгород), ЮКСА (Тарасівка), «Маріуполь» (Маріуполь), «Вікторія» (Суми), «Полтава» (Полтава), «Металург» (Запоріжжя), «Кремінь» (Кременчук)), 13 — другої ліги («Скала 1911» (Стрий), «Вільхівці» (Вільхівці), «Пробій» (Городенка), «Ужгород» (Ужгород), «Ревера 1908» (Івано-Франківськ), «Куликів» (Куликів), «Нива» (Вінниця), «Чернігів» (Чернігів), «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка), «Локомотив» (Київ), «Реал Фарма» (Одеса), «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні), «Тростянець» Тростянець)) і два представники Асоціації аматорського футболу («Олімпія» (Савинці) та «Миколаїв» (Миколаїв, Львівська обл.)).
Базова дата матчів першого попереднього раунду — третє серпня.
Фінальний матч Кубку України сезону-2024/2025 заплановано на 14 травня 2025 року. Місто проведення фінального матчу має визначити Виконком УАФ.
Пресслужба ПФЛ