"Україна футбольна" з Іваном Кривошеєнком. Огляд 22 туру (відео)

"Україна футбольна" з Іваном Кривошеєнком. Огляд 22 туру (відео)

Інформаційно-аналітична програма ПФЛ "Україна футбольна"
РЕЗУЛЬТАТИ
СУБОТА 04.07.20
Рух Рух -:- МеталургМеталург
Балкани Балкани 1:2 МинайМинай
Агробізнес Агробізнес 1:0 ЧеркащинаЧеркащина
Інгулець Інгулець 3:2 АвангардАвангард
Кремінь Кремінь 1:1 ВолиньВолинь
Металіст 1925 Металіст 1925 2:1 Гірник-СпортГірник-Спорт
НЕДІЛЯ 05.07.20
Чорноморець Чорноморець 0:0 МиколаївМиколаїв
ПОНЕДІЛОК 06.07.20
Оболонь Бровар Оболонь Бровар 3:3 ПрикарпаттяПрикарпаття
НАСТУПНІ ТУРИ
П'ЯТНИЦЯ 10.07.20
МеталургМеталург -:- ЧеркащинаЧеркащина
АвангардАвангард 15:00 БалканиБалкани
МинайМинай 18:00 Металіст 1925Металіст 1925 Відеотрансляція
СУБОТА 11.07.20
ПрикарпаттяПрикарпаття 17:00 КреміньКремінь
МиколаївМиколаїв 17:00 Оболонь БроварОболонь Бровар
Гірник-СпортГірник-Спорт 18:00 АгробізнесАгробізнес
ВолиньВолинь 19:00 ІнгулецьІнгулець
ЧорноморецьЧорноморець 19:30 РухРух Відеотрансляція
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Агробізнес "Агробізнес" 22 40-22 46
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 22 35-21 44
3 Інгулець "Інгулець" 22 37-18 44
4 Волинь "Волинь" 22 41-30 42
5 Минай "Минай" 22 36-24 41
6 Рух "Рух" 21 33-17 40
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 22 32-26 39
8 Авангард "Авангард" 22 29-24 37
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 30-32 30
10 Чорноморець "Чорноморець" 22 27-30 29
11 Миколаїв "Миколаїв" 22 30-33 23
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 22 32-39 21
13 Кремінь "Кремінь" 22 29-41 20
14 Балкани "Балкани" 22 16-36 17
15 Металург "Металург" 21 17-39 11
16 Черкащина "Черкащина" 22 17-49 6
М'яч Ніка Сітчінава
Ніка
Сітчінава
"Інгулець"
15
Денис Кожанов
Денис
Кожанов
"Волинь"
14
Анатолій Нурієв
Анатолій
Нурієв
"Минай"
13
Вадим Яворський
Вадим
Яворський
"Миколаїв"
10
Роберт Гегедош
Роберт
Гегедош
"Минай"
9
Олександр Батальський
Олександр
Батальський
"Оболонь Бровар"
9
Данііл Кондраков
Данііл
Кондраков
"Рух"
9
Олександр Мішуренко
Олександр
Мішуренко
"Інгулець"
8
Ігор Сікорський
Ігор
Сікорський
"Агробізнес"
8
Ярослав Ямполь
Ярослав
Ямполь
"Металіст 1925"
8
1
Тарас
Бойко
"Прикарпаття"
11.07
2
Семен
Дяченко
"Гірник-Спорт"
11.07
3
Данііл
Кондраков
"Рух"
11.07
4
Роман
Попов
"Миколаїв"
11.07
5
Тарас
Саків
"Рух"
11.07
6
Віктор
Хомченко
"Гірник-Спорт"
11.07
7
Денис
Бєлоусов
"Металург"
10.07
8
Артем
Цурупін
"Черкащина"
10.07
9
Костянтин
Яцик
"Черкащина"
10.07
ВСЯ ТАБЛИЦЯВся таблиця
РЕЗУЛЬТАТИ
СУБОТА 23.11.19
Полісся Полісся 3:3 ЧайкаЧайка
Нива Т Нива 1:0 Оболонь Бровар-2Оболонь Бровар-2
Буковина Буковина 1:0 НиваНива В
Калуш Калуш 2:1 ВересВерес
НЕДІЛЯ 24.11.19
Діназ Діназ 3:2 УжгородУжгород
НАСТУПНІ ТУРИ
СУБОТА 21.03.20
Діназ Діназ -:- НиваНива В
Калуш Калуш -:- БуковинаБуковина
НЕДІЛЯ 22.03.20
Полісся Полісся -:- Оболонь Бровар-2Оболонь Бровар-2
Верес Верес -:- УжгородУжгород
Поділля Поділля -:- ЧайкаЧайка
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Нива "Нива" Т 20 27-12 41
2 Полісся "Полісся" 20 28-11 39
3 Верес "Верес" 20 34-23 36
4 Діназ "Діназ" 20 27-24 31
5 Калуш "Калуш" 20 26-20 29
6 Поділля "Поділля" 20 23-25 29
7 Чайка "Чайка" 20 25-21 26
8 Буковина "Буковина" 20 25-36 20
9 Нива "Нива" В 20 22-28 20
10 Ужгород "Ужгород" 20 19-36 19
11 Оболонь Бровар-2 "Оболонь Бровар-2" 20 18-38 16
М'яч Михайло Шестаков
Михайло
Шестаков
"Верес"
11
Ярослав Галенко
Ярослав
Галенко
"Полісся"
10
Володимир Тименко
Володимир
Тименко
"Чайка"
9
Юрій Соломка
Юрій
Соломка
"Верес"
8
Артур Загорулько
Артур
Загорулько
"Нива"
8
Сергій Кисленко
Сергій
Кисленко
"Нива"
7
Ілля Терещенко
Ілля
Терещенко
"Діназ"
7
Василь Палагнюк
Василь
Палагнюк
"Буковина"
6
1
Вадим
Хохлов
"Нива"
28.03
2
Дос
Габріель
"Калуш"
22.03
3
Андрій
Ліповуз
"Поділля"
22.03
4
Андрій
Муляр
"Поділля"
22.03
5
Ярослав
Олевич
"Калуш"
22.03
6
Максим
Потопальський
"Оболонь Бровар-2"
22.03