MATCHDAY! Перша ліга. 18-й тур. Анонс матчів суботи

MATCHDAY! Перша ліга. 18-й тур. Анонс матчів суботи

Анонс матчів 18-го туру сезону 2018/19 у Першій лізі
РЕЗУЛЬТАТИ
СУБОТА 10.11.18
Агробізнес Агробізнес 0:1 АвангардАвангард
Колос Колос 0:0 БалканиБалкани
Зірка Зірка 3:3 СумиСуми
Металіст 1925 Металіст 1925 1:0 ВолиньВолинь
НЕДІЛЯ 11.11.18
Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:3 Дніпро-1Дніпро-1
Прикарпаття Прикарпаття 4:0 ІнгулецьІнгулець
Рух Рух 0:3 Оболонь БроварОболонь Бровар
НАСТУПНІ ТУРИ
СУБОТА 17.11.18
СумиСуми 1:3 Металіст 1925Металіст 1925 Відеотрансляція
АвангардАвангард 3:1 ПрикарпаттяПрикарпаття Відеотрансляція
Дніпро-1Дніпро-1 4:0 ЗіркаЗірка Відеотрансляція
ВолиньВолинь 0:0 АгробізнесАгробізнес Відеотрансляція
НЕДІЛЯ 18.11.18
ІнгулецьІнгулець 14:00 КолосКолос
Оболонь БроварОболонь Бровар 14:00 Гірник-СпортГірник-Спорт
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 17 46-10 43
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 27-8 38
3 Волинь "Волинь" 17 31-19 36
4 Колос "Колос" 15 26-7 29
5 Авангард "Авангард" 17 32-17 29
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 16 20-12 29
7 Інгулець "Інгулець" 16 19-22 24
8 Балкани "Балкани" 16 17-21 20
9 Миколаїв "Миколаїв" 15 14-17 19
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 17 21-20 17
11 Суми "Суми" 17 18-39 15
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 19-35 14
13 Рух "Рух" 16 12-27 11
14 Агробізнес "Агробізнес" 17 10-19 10
15 Зірка "Зірка" 17 10-49 4
М'яч Станіслав Куліш
Станіслав
Куліш
"Дніпро-1"
10
Денис Кожанов
Денис
Кожанов
"Волинь"
9
Ігор Кірієнко
Ігор
Кірієнко
"Авангард"
8
Єгор Демченко
Єгор
Демченко
"Авангард"
8
Олег Синиця
Олег
Синиця
"Металіст 1925"
8
Олександр Бондаренко
Олександр
Бондаренко
"Колос"
7
Ігор Когут
Ігор
Когут
"Дніпро-1"
7
Олексій Чичиков
Олексій
Чичиков
"Дніпро-1"
7
Олександр Акименко
Олександр
Акименко
"Інгулець"
7
Олександр Назаренко
Олександр
Назаренко
"Дніпро-1"
6
1
Іван
Лобай
"Рух"
24.03
2
Богдан
Оринчак
"Прикарпаття"
24.03
3
Олександр
Цибульник
"Агробізнес"
24.03
4
Олександр
Гуськов
"Оболонь Бровар"
18.11
5
Олександр
Кучеренко
"Інгулець"
18.11
6
Євгеній
Лозовий
"Гірник-Спорт"
18.11
ВСЯ ТАБЛИЦЯВся таблиця
РЕЗУЛЬТАТИ
СУБОТА 10.11.18
Минай Минай 2:1 НиваНива В
Нива Т Нива 0:1 ВересВерес
Чайка Чайка 0:1 ПоліссяПолісся
НЕДІЛЯ 11.11.18
Калуш Калуш 2:0 БуковинаБуковина
Черкащина-Академія Черкащина-Академія 3:1 ПоділляПоділля
НАСТУПНІ ТУРИ
НЕДІЛЯ 31.03.19
Верес Верес -:- Черкащина-АкадеміяЧеркащина-Академія
Полісся Полісся -:- НиваНива Т
Нива В Нива -:- ЧайкаЧайка
Буковина Буковина -:- МинайМинай
Поділля Поділля -:- КалушКалуш
РЕЗУЛЬТАТИ
П'ЯТНИЦЯ 09.11.18
Миколаїв-2 Миколаїв-2 1:0 МирМир
СУБОТА 10.11.18
Кристал Кристал 3:0 ЕнергіяЕнергія
Нікополь Нікополь 0:1 Реал ФармаРеал Фарма
Кремінь Кремінь 0:0 ГірникГірник
НЕДІЛЯ 11.11.18
Металург Металург 1:0 Таврія СімферопольТаврія Сімферополь
НАСТУПНІ ТУРИ
НЕДІЛЯ 31.03.19
Реал Фарма Реал Фарма -:- Таврія СімферопольТаврія Сімферополь
Гірник Гірник -:- НікопольНікополь
Мир Мир -:- КреміньКремінь
Енергія Енергія -:- Миколаїв-2Миколаїв-2
Металург Металург -:- КристалКристал
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Кремінь "Кремінь" 17 25-6 36
2 Кристал "Кристал" 17 30-18 34
3 Гірник "Гірник" 17 34-24 30
4 Металург "Металург" 17 27-19 29
5 Мир "Мир" 17 25-19 27
6 Таврія Сімферополь "Таврія Сімферополь" 17 22-19 22
7 Миколаїв-2 "Миколаїв-2" 17 17-30 19
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 17 13-26 16
9 Енергія "Енергія" 17 15-23 15
10 Нікополь "Нікополь" 17 8-32 8
М'яч Олексій Бойко
Олексій
Бойко
"Мир"
13
Костянтин Черній
Костянтин
Черній
"Кремінь"
11
Едуард Сарапій
Едуард
Сарапій
"Металург"
9
Ігор Бука
Ігор
Бука
"Гірник"
8
Вадим Воронченко
Вадим
Воронченко
"Таврія Сімферополь"
8
Ігор Яровой
Ігор
Яровой
"Гірник"
7
Віктор Сахнюк
Віктор
Сахнюк
"Гірник"
5
Андрій Барладим
Андрій
Барладим
"Кристал"
5
Дмитро Бардадим
Дмитро
Бардадим
"Миколаїв-2"
5
1
Василь
Адаменко
"Нікополь"
31.03
2
Микола
Жовтюк
"Кристал"
31.03
3
Дмитро
Крапивний
"Металург"
31.03
4
Максим
Таряник
"Нікополь"
31.03
5
Олександр
Толгаренко
"Миколаїв-2"
31.03
ВСЯ ТАБЛИЦЯВся таблиця
Прев'ю відео
16 Тур. Черкаський Дніпро 1:1 Геліос
Картинка
Картинка
Картинка
Картинка
Картинка
Картинка
Прев'ю відео
Нова айдентика ПФЛ. 10.02.2018
Картинка
Картинка
Картинка
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору