ФК Чернігів: "Покриття на новому стадіоні одне з найкращих у регіоні" (відео)
17.03.2025

ФК Чернігів - один із претендентів на підвищення до Першої ліги

Фото: ФК Чернігів


Друголіговий Чернігів продовжує готуватися до другої частини сезону. Головний тренер команди Валерій Чорний, капітан Олексій Зенченко, хавбек Андрій Порохня пригадали першу частину сезону та розповіли про амбітні завдання. Також своїми враженнями від клубу поділився новачок Дмитро Фатєєв.

- Завжди хочеться кращих результатів, - відверто сказав капітан Чернігова Олексій Зенченко. - Хотіли завершити 2024 рік в топ-2, але, на жаль, зазнали прикрої поразки від Гірника-Спорт. Проте, Чернігів залишається у боротьбі. Нас очікує низка цікавих матчів. Добре, що до нас приєдналися низка новачків. Значно підвищилася конкуренція і це дозволяє команді рухатися вперед.

- Результатами осінньої частини сезону не задоволені, - говорить тренер Чернігова Валерій Чорний. - Федосов, Мироненко і Койдан  на початку сезону травмувалися і це вплинуло на результати команди, на гру в атаці. Федосов ще продовжує лікуватися. У нас було завдання потрапити в трійку і ми його виконали. Підписали шістьох досвідчених новачків. Перед нами стоїть завдання підвищитися у класі.

Навесні гратимемо на новому стадіоні. Клуб продовжує розвиватися навіть у ці дуже складні часи. Думаю, що цей новий штучний газон один із найкращих у нашому регіоні. Хочемо постелити  газон з натуральним покриттям на тому полі, де провожили свої матчі у профі. Керівництво зробить все можливе для цього.

- У Чернігові все на високому рівні, -  вважає хавбек Андрій Порохня. - Клуб прагне досягнути своєї мети. Вдалося якісно підсилитися у це міжсезоння. Керівництво клубу розуміє, що Чернігів має бути представлений в Першій лізі.

- Погодився на пропозицію амбітного клубу, - зізнався новачок Чернігова Дмитро Фатєєв. - Важливо, що у цей непростий час клуб розвивається. Зараз мало президентів, які вкладують власні фінанси у клуб. У весняній частині сезону прагнемо набрати максимальну кількість очок. 

Пресслужба ПФЛ

Актуальні новини

Новини Першої Ліги

MATCHDAY! VBET Кубок України. Чернігів – Фенікс-Маріуполь

Історичний шанс для обох команд

Новини Другої Ліги

Старгородський: цей формат змагань у Другій лізі найбільш оптимальний

Тренер Колоса-2 Артем Старгородський поділився враженнями від виступів команди у першій частині сезону

Новини Першої Ліги

Осман: до початку другої частини сезону ЮКСА підійде в оптимальній формі

Захисник ЮКСА Олександр Осман розповів про підготовку команди до другої частини сезону

Новини Першої Ліги

Барчук: Прикарпаття-Благо для мене - рідна команда

Форвард Прикарпаття-Благо Роман Барчук відповів на питання ЗМІ