Офіційний м’яч ПФЛ

SELECT
Телефон:
+38 044 303 95 91
Сайт:
https://select-sport.com.ua
Інформація:

Select Sport є одним з провідних світових виробників зшитих вручну м'ячів. Інноваційна данська компанія з довгою історією виробляє близько трьох мільйонів м'ячів на рік і представлена в основних регіонах світу, а також експортує свою продукцію в більш ніж 50 країн. Наразі компанія Select Sport є постачальником офіційних м’ячів для 11 вищих футбольних ліг Європи, що більше ніж у будь-якого іншого бренда.

Select Brillant Super є офіційним м’ячем вищих дивізіонів чемпіонатів Німеччини (під назвою Derbystar), Португалії, Бельгії, Нідерландів (під назвою Derbystar), Данії, Швеції, Румунії, Боснії і Герцеговини, Фінляндії, Ісландії, чоловічого і жіночого чемпіонатів Норвегії, а також United Soccer League США, Професійної футбольної ліги України і збірної Данії.

 

Офіційний партнер Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24

Quick Power
Телефон:
+38 093 030 82 16
Сайт:
https://quickpower.net
Інформація:

Quick Power - мережа швидкісних зарядних станцій яка розпочала свою роботу у 2019 році на території м. Київ. В компанії є власний роумінг і напрацювання в сфері комунікації з клієнтами мережі. Протягом 2023 року в компанії відбулись потужні зрушення в розвитку всіх напрямків.

За цей короткий період в мережі запрацювали нові локації а на існуючих встановили додатково сучасні зарядні станції за рахунок цього показник доставки електроенергії до клієнта виріс майже в три рази. Команда Quick Power працює над покращенням сервісу і розширенням мережі.

Офіційний медіа-партнер Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24

UWN
Телефон:
+38 099 323 95 82
Сайт:
https://uworld.news/
Інформація:

UKRAINE WORLD NEWS – український телеканал з європейським мисленням.
Телеканал мовить цілодобово в Україні та країнах, де є можливість отримувати сигнал через супутник або інтернет-мережі. Аудиторія телеканалу – люди, які цікавляться подіями в Україні, світі та прагнуть отримати достовірну інформацію
UKRAINE WORLD NEWS – телеканал, який вперше на українському медіаринку поєднав телебачення з digital-платформами та здійснив їх ефективну інтеграцію.

Партнер

Sport Arena
E-mail:
ads@sportarena.com
Сайт:
http://sportarena.com
Інформація:

Новини спорту в Україні і світі. Результати матчів онлайн - SPORTARENA.com

Партнер

Sport.ua
Сайт:
http://sport.ua
Інформація:

Sport.ua - найпопулярніший український спортивний портал. Ми – це оперативно, докладно та цікаво про всі спортивні події в Україні та світі. Море фото, відео та усіляких приколів зі світу спорту.

 

Партнер

UA-Футбол
E-mail:
info@ua-football.com
Сайт:
https://www.ua-football.com/
Інформація:

UA-Футбол – один із найстаріших спортивних сайтів в українському сегменті інтернету, який працює вже більше двох десятків років. І весь цей час медіа завжди стояло поруч із Професіональною футбольною лігою, допомагаючи розвивати український футбол.