Буковина - півфіналіст Vbet Кубка України, Вікторія другий сезон поспіль у чвертьфіналі
01.04.2025

Вітання від президента ПФЛ

Змагання ПФЛ представлені в розіграші Vbet Кубок України-2024/2025 навіть у вирішальних стадіях - і представник Першої ліги продовжить виступи в трофейному турнірі.

Сьогодні відбувся перший чвертьфінальний матч Кубка України, де жереб звів дві команди Першої ліги - Буковина (Чернівці) в драматичній боротьбі на власному полі перемогла Вікторію (Суми). Таким чином, підопічні Анатолія Безсмертного вдруге поспіль дійшли до 1/4 фіналу, а команда під керівництвом Григорія Чурілова вперше в історії клубу вийшла в півфінал.
Ми вітаємо обидва клуби з виходом у весняні, вирішальні стадії Кубка України з футболу. Дякуємо Вікторії за цей яскравий виступ, який підтверджує її реноме кубкової команди, та бажаємо вдалого жеребу й яскравих спортивних вражень Буковині, яка здобула путівку в 1/2 фіналу та зіграє на ще більш престижні стадії Vbet Кубка України.
Для змагань ПФЛ - гордість, що наші представники вдало грають у кубкових матчах і створюють гідну конкуренцію провідним клубам України.

Президент Професіональної футбольної ліги України 

Олександр Каденко

Актуальні новини

Новини Другої Ліги

Палагнюк: моє завдання у Дністрі - завершати атаки

Найкращий гравець третього туру Другої ліги - нападник Дністра Василь Палагнюк

Новини Першої Ліги

Визначено розклад матчів шостого туру Першої ліги

Адміністрація ПФЛ затвердила дати та час початку ігор шостого туру у Першій лізі сезону 2026/27

Новини Першої Ліги

Жонатан Да Сільва: мали відчути першолігові пристрасті

Найкращий гравець четвертого туру Першої ліги - півзахисник Олександрії Жонатан Да Сільва

Новини Першої Ліги

Романенко: завдання вийти до УПЛ у Вікторії немає

Команда з Сум виграла чотири матчі з чотирьох на старті сезону Першої ліги