MATCHDAY! Друга ліга. 15 тур. Анонс матчів п`ятниці
27.10.2023

Анонс двох матчів 15 туру сезону 2023/24 у Другій лізі

Професіональна футбольна Ліга України запрошує всіх на перегляд матчів у YouTube! Вашим улюбленим командам потрібна підтримка! Продовжуйте #Житифутболом!

П’ятниця, 27 жовтня 2023 року. 12:15. с. Кочубеївка, стадіон Базис.

МФК Металург-2 (Запоріжжя) – Нива (Вінниця)

Арбітр – Олександр Садовий (Кременчук)

Історія протистоянь у Другій лізі: дві гри, дві перемоги Ниви, різниця м’ячів 0:6.

Попередній матч: МФК Металург-2 Запоріжжя - Нива Вінниця - 0:4 (0:3). 21.05.2023. 17 тур. Калуш. Стадіон Хімік. Суддя: Ігор Горбань (Одеса). Голи : Артур Загорулько - з пенальті, 5 (0:1), Артур Загорулько - з пенальті, 21 (0:2), Артур Загорулько, 31 (0:3), Вадим Страшкевич, 50 (0:4). Вилучення: Гордій Ніколаєнко, 47 (МФК Металург-2).

Юнаки запорізького Металургу в минулому матчі перервали свою програшну серію, яка складала вісім матчів, а минулий тур команда пропускала через неявку миколаївського Васту. Вінницька Нива в поточному сезоні знаходиться в середині турнірної таблиці, а її граючий президент Артур Загорулько забив вже десять м’ячів, в тому числі в двох останніх матчах поспіль.

П’ятниця, 27 жовтня 2023 року. 14:00. м. Макарів, стадіон Центральний ім. Бруквенка

Чайка (Петропавлівська Борщагівка) – Локомотив (Київ)

Арбітр – Анатолій Ухов (Кривий Ріг)

Історія протистоянь у Другій лізі: не зустрічалися.

Петропавлівська Чайка знаходиться в зоні лідерів чемпіонату, відстаючи від першого місця на шість очок, а від другого на чотири. Столичний Локомотив в гостьових матчах програв усі свої п’ять матчів

Матч ПФК Звягель - Васт (Миколаїв) не відбудеться через рішення КДК УАФ від 26.10.2023 р., згідно з яким ФК Васт  (Миколаїв) виключений зі складу учасників поточного чемпіонату України серед команд Другої ліги (за повторну неявку на матч без поважної причини).

ЮКСА (Тарасівка) пропускає тур через непарну кількість команд.

Прес-служба ПФЛ

Актуальні новини

Новини Другої Ліги

Шалаєв: Гірник-Спорт прагне повернутися до Першої ліги

"Ferrexpo ухвалило прийнято рішення про збільшення бюджету ФК Гірник-Спорт"

Друга ліга 2023/24: тріумф дебютантів, майже третина надрезультативних ігор

Здаємо в архів минулий сезон Другої ліги – в серії статей на нашому сайті оглянемо головні тенденції та факти чемпіонату 2023/24

Пархоменко: Реал Фарма – це проєкт для розвитку місцевих юнаків

Пархоменко про підсумки сезону і виховання молодих футболістів

Друга ліга 2023/24: бомбардирський титул Загорулька, голи на першій та 90+6 хвилинах

Другий статистичний ракурс наших підсумків сезону – голи та все, що з ними пов’язано.