ПФЛ представила нових партнерів організації
09.11.2023

Мережа зарядних станцій QUICK POWER та телеканал UKRAINE WORLD NEWS – партнери ПФЛ України!

ПФЛ України посилилася потужними партнерами. Так, згідно з рішенням ради Першої ліги ПФЛ мережа зарядних станцій QUICK POWER стала офіційним партнером змагань сезону 2023/24, а телеканал UKRAINE WORLD NEWS - офіційним медіа-партнером ПФЛ поточного сезону.

Партнерська угода розрахована до кінця нинішнього сезону. Вона буде обопільно вигідною для обох сторін. Зазначимо, що обидві компанії є молодими та, водночас, амбітними і наразі готуються до експансії на відповідні ринки нашої країни.

Пакет заходів з популяризації обох брендів міститиме представлення партнерів на стадіонах клубів Першої ліги ПФЛ, в онлайн-трансляціях на офіційному YouTube каналі ПФЛ, а також на сайтах клубів та офіційному веб-порталі ПФЛ.

Олександр Каденко, президент ПФЛ:

- Розвиток футболу в Україні – це основа основ. І Професіональна футбольна ліга України разом із клубами робить усе можливе, щоб ми в ці непрості часи продовжували рухатися уперед. Тому сьогодні приємно представити двох партнерів ПФЛ - Мережу зарядних станцій QUICK POWER та телеканал UKRAINE WORLD NEWS. Приємно, що обидві компанії поділяють нашу філософію та принципи розвитку професіонального футболу. Упевнені, що за підтримки нових партнерів ми зможемо зробити чергові подальші кроки у нашій важливій справі. На нашу думку, обидві компанії підписанням угод покажуть приклад іншим потенційним партнерам ПФЛ.

Артем Марцифей, директор мережі QUICK POWER

– Мережа швидкісних зарядних станцій QUICK POWER – офіційний партнер ПФЛ. Наш бізнес пов’язаний з енергетикою і він зростає та розвивається під час війни. Ми адаптувалися та працюємо у надскладних умовах. Команда QUICK POWER підтримує тих, хто робить нашу країну сильнішою. Саме футбол формує такі якості як сила, спритність, увага і прагнення досягати мети. Тому ми заряджаємо ПФЛ. Заряджаємо задля нашої перемоги.


Ольга Гіржева, генеральний продюсер телеканалу UKRAINE WORLD NEWS:

– Команда телеканалу UKRAINE WORLD NEWS стала офіційним медіа-партнером ПФЛ. Для нас це велика відповідальність та честь. Віримо, що наша співпраця з ПФЛ допоможе в розвитку, популяризації та відновленні українського футболу. Зараз непрості часи, але ми не маємо права здаватися та відступати. Ми вийшли на це поле, бо впевнені у нашій перемозі та робимо все, щоб її наблизити і підтримати воїнів-захисників.

 

Пресслужба ПФЛ

Актуальні новини

Новини Другої Ліги

Дозаявка ПФЛ: легіонери підсилили ПФК Звягель

Пресслужба ПФЛ оглядає трансферну кампанію під час зимового антракту 2023/24. На черзі - ПФК Звягель (Житомирська область).

Новини Першої Ліги

Нагорняк: цей склад Епіцентра здатен боротися за високі місця в Чемпіонській групі

У ФК Епіцентр два навчально-тренувальних збори позаду

Новини Першої Ліги

Дозаявка ПФЛ: Інгулець представив трьох новачків

Пресслужба ПФЛ оглядає трансферну кампанію під час зимового антракту 2023/24. На черзі - Інгулець (Петрове)

Новини Другої Ліги

Вічний: перехід до Чорноморця - виклик для мене

Голкіпер Ян Вічний перейшов з Другої ліги до УПЛ