Друга ліга: ЮКСА на чолі таблиці, максимальна інтрига нагорі та інші цифри й факти 17-го туру.
14.11.2023

Відлуння матчів 17 туру Другої ліги: всі головні цифри, факти та рекорди в огляді пресслужби ПФЛ

Вперше за 10 турів турнірну таблицю Другої ліги очолила ЮКСА – це стало можливим завдяки осічкам конкурентів (чинний лідер – Чайка – вдома поступився 1:3 Карпатам-2, потенційний лідер – Дружба – розділила очки в Вінниці з Нивою, 1:1).

Командні досягнення

ЮКСА без поразок із середини вересня (7 матчів, 6 перемог і одна нічия).

Четвертий поспіль матч виграв ПФК Звягель, у тому числі – п’ятий виїзний підряд. На виїзді команда в цьому чемпіонаті не програвала взагалі.

П’ять матчів підряд на своєму полі не програє Локомотив (чотири перемоги та одна нічия).

Безвиграшна серія кременчуцького Кремінь-2 триває 30 матчів (чотири нічиї та 26 поразок) і ця серія входить у ТОП-4 найгірших в історії Другої ліги ПФЛ.

50-та перемога команд-господарів у 111 матчах поточного чемпіонату зафіксована в цьому турі. 15 матчів завершилися внічию, 46 виграли команди-гості.

Двічі в турі зафіксовано рахунок 0:1 – найбільш поширений у поточній першості (14 разів, 12,61% від загальної кількості підсумків матчів).

Матеус продовжує гольову серію. Фото: ФК ЮКСА

Особисті досягнення

Шостий матч поспіль забиває півзахисник ЮКСА Матеус (стабільно по одному голу за гру).

Суха серія Володимира Коломійця (Чайка) завершилася на показнику 418 хвилини (найкращий результат сезону).

Микола Лиховидов (Реал Фарма) у віці 57 років та 288 днів продовжує бути найстаршим гравцем сезону та Другої ліги ПФЛ загалом. Історичний рекорд чемпіонатів України серед професіоналів за всі роки також утримує граючий президент одеситів і тільки покращує з кожним виходом на поле.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно 5 матчів: одна перемога господарів, одна нічия, три перемоги гостей. Забито 13 м’ячів (у середньому 2,6 за гру), господарі забили 7 м’ячів, гості – 6. У першому таймі було забито 5 м’ячів, і 8 у другому. Арбітрами було пред’явлено 26 попереджень та жодного вилучення (господарі-гості: 14-12, 0-0).

Голи: найперший – Кратов Магомед (Локомотив, 20-та хвилина), найпізніший – Скороход Максим (Карпати-2, 90+2 хвилина).

Пенальті та вилучення

Не було зафіксовано жодного.

Воротарі

Суха гра в активі трьох голкіперів: Панченко Дмитро (Локомотив), Коваленко Максим (ПФК Звягель), Федотов Нікіта (ЮКСА).

* * *

Нагадаємо, що стежити за всіма подіями змагань можна на YouTube-каналі Професіональна футбольна ліга

Пресслужба ПФЛ

Актуальні новини

Новини Другої Ліги

Шалаєв: Гірник-Спорт прагне повернутися до Першої ліги

"Ferrexpo ухвалило прийнято рішення про збільшення бюджету ФК Гірник-Спорт"

Друга ліга 2023/24: тріумф дебютантів, майже третина надрезультативних ігор

Здаємо в архів минулий сезон Другої ліги – в серії статей на нашому сайті оглянемо головні тенденції та факти чемпіонату 2023/24

Пархоменко: Реал Фарма – це проєкт для розвитку місцевих юнаків

Пархоменко про підсумки сезону і виховання молодих футболістів

Друга ліга 2023/24: бомбардирський титул Загорулька, голи на першій та 90+6 хвилинах

Другий статистичний ракурс наших підсумків сезону – голи та все, що з ними пов’язано.