YouTube-канал ПФЛ: перетнули позначку 10 мільйонів переглядів
21.11.2023

Канал ПФЛ наближається до 45 000 підписників

Нове досягнення YouTube-каналу ПФЛ - минулого вікенду кількість переглядів контенту сягнула 10 мільйонів. А це свідчить про те, що наші відео все більше цікавлять користувачів, а тривалість переглядів зростає. Про те, що зацікавленість уболівальників до змагань ПФЛ велика свідчить той факт, що протягом лише минулого тижня контент нашого каналу отримав чверть мільйона переглядів. А це 1,6 мільйона годин переглядів.

Цікаво, що за минулий календарний рік кількість переглядів склала 70% від загальних 10 мільйонів. А це означає, що прямі етери матчів змагань ПФЛ, а також ексклюзивні продукти виробництва ПФЛ користуються популярністю у підписників і вболівальників клубів Ліги. А отже, об'єднавши усі трансляції і цікавинки з матчів ПФЛ, клуби ПФЛ ухвалили вірне рішення.

Цікаво, що кількість вболівальниць, які підписані на канал і слідкують за змаганнями, складає більш як 10%. Найбільш активними регіонами окрім України є Польща, Німеччина, Чехія і США. Під час проведення офіційних матчів щотижня підписується на канал у середньому по 500 глядачів. А ви підписалися, друзі? Фінішний тур, а також міжсезоння мають принести ще більше ексклюзивного і доступного контенту про змагання ПФЛ.

 

Пресслужба ПФЛ

 

 

Актуальні новини

Новини Першої Ліги

Дозаявка ПФЛ: у Прикарпаття - свій чемпіон світу

Пресслужба ПФЛ оглядає трансферну кампанію під час зимового антракту 2023/24. На черзі - Прикарпаття (Івано-Франківськ).

Новини Другої Ліги

Шищенко: впевнений, що новачки допоможуть Звягелю

Сергій Шищенко про втрату Ндукве і оренду двох легіонерів - бразильця і конголезця

Новини Другої Ліги

Дозаявка ПФЛ: легіонери підсилили ПФК Звягель

Пресслужба ПФЛ оглядає трансферну кампанію під час зимового антракту 2023/24. На черзі - ПФК Звягель (Житомирська область).

Новини Першої Ліги

Нагорняк: цей склад Епіцентра здатен боротися за високі місця в Чемпіонській групі

У ФК Епіцентр два навчально-тренувальних збори позаду