Друга ліга: ПФК Звягель зимує на першому місці, Металург-2 піднявся на три рядки та інші цифри й факти 19-го туру
27.11.2023

Відлуння матчів 19 туру Другої ліги: всі головні цифри, факти та рекорди в огляді пресслужби ПФЛ.

Відбувся заключний повний тур Другої ліги в 2023 році. Він дав відповідь на кілька важливих питань: хто здобуде символічне звання «зимового чемпіона»? яка з «двієчок» фінішує на проміжному етапі на найвищому місці? Чи зможе хтось наздогнати Ндукве на чолі бомбардирських перегонів?
Про це та більше – в підсумках 18-го туру. Зверніть увагу, що 27 листопада пройшов ще один матч – перенос Скала 1911 – Рух-2. А ми говоримо про заключний повний тур.

Командні серії

Вперше в сезоні за підсумками цілісного туру лідирує ПФК Звягель (до того перше місце посідали Дружба, ЮКСА та Чайка).
Безпрограшна серія ЮКСА триває із середини вересня (8 матчів, 6 перемог і дві нічиї).
П’ять матчів поспіль Карпати-2 не програють на виїзді (із кінця вересня, 0:2 від Тростянця). Дві перемоги та три нічиї за час цієї серії.
Шостий поспіль матч виграв ПФК Звягель (найкраща серія поточного чемпіонату), в тому числі – шостий виїзний підряд. На виїзді команда в цьому чемпіонаті не програвала взагалі.
Вперше з вересня Локомотив програв на своєму полі, завершивши безпрограшну серію з п’яти матчів підряд (чотири перемоги та одна нічия).
Безвиграшна серія кременчуцького Кременю-2 досягла 31 матчу (чотири нічиї та 27 поразок), 17 із них – цього сезону. Ще два матчі без перемог – і це буде повторення другої найгіршої в історії Другої ліги ПФЛ безвиграшної серії за всю історію.
Поразка від Металурга-2 – четверта поспіль поразка резервного складну кременчуківців.
Уже 13 турів поспіль ще з літа не грає внічию Чайка (9 перемог і 4 поразки за цей час).
ФК Тростянець не вигравав у заключному місяці осінньої частини сезону – всього одне очко за чотири тури листопада.
Це третя поспіль поразка ФК Тростянець на своєму полі (щоправда, ФК Кудрівка приймали на «Юності» в Чернігові).
Стадіон «КНУБА-Арена» ‒ 21-е місце проведення матчів у поточній першості.

Особисті досягнення

Чотири голи в останніх трьох матчах забив Артур Загорулько (Нива Вц), три – Максим Скороход (Карпати-2).
Вадим Хохлов (Чайка) відзначився трьома асистами в двох останніх матчах, Микита Куралєх (Металург-2) і Андрій Фесенко (Звягель) – двома.
233 хвилини не пропускає воротар ПФК Звягель Максим Коваленко (найбільша «суха» серія з тих, які продовжуються).
По 16 матчів без карток провели Віталій Дубілей (Чайка) та Вадим Гранчар (Реал Фарма).
Сьому жовту картку отримав Антон Євдокимов (ЮКСА) – ні в кого нема більше.
Микола Лиховидов (Реал Фарма) у віці 57 років та 300 днів продовжує бути найстаршим гравцем сезону та Другої ліги ПФЛ загалом. Історичний рекорд чемпіонатів України серед професіоналів за всі роки також утримує граючий президент одеситів і тільки покращує з кожним виходом на поле.

Підсумки ігрового туру

Загалом зіграно 5 матчів: три перемоги господарів, одна нічия, одна перемога гостей. Забито 15 м’ячів (у середньому 3 за гру), господарі забили 7 м’ячів, гості – 8. У першому таймі було забито 5 м’ячів, у другому ‒ 10. Арбітрами було пред’явлено 17 попереджень та 4 вилучення (господарі-гості: 4-13, 1-3).
Голи: найперший – Семенець Богдан (Чайка, 5-та хвилина), найпізніший – Ндукве Денис (ПФК Звягель) та Загорулько Артур (Нива Вц ‒ обидва 88 хвилина).

Пенальті
Загорулько Артур, Нива Вц – у ворота Руху-2, реалізував

Воротарі

Суха гра в активі двох голкіперів: Коваленко Максим (ПФК Звягель), Коломієць Володимир (Чайка).

* * *
Нагадаємо, що стежити за всіма подіями змагань можна на YouTube-каналі Професіональна футбольна ліга

Пресслужба ПФЛ

Актуальні новини

Новини Першої Ліги

Мизюк: рівень Першої ліги минулого сезону був високим

Футболіст захисту львівських Карпат Олександр Мизюк поділився враженнями від минулого сезону

Перша ліга. Сезон 2023/24. Успіхи бомбардирів

Батальський та Палагнюк змінили рейтинг найкращих бомбардирів в історії Першої ліги

Найкращі сейви груп «Чемпіонська» та «Вибування» Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24 (відео)

До вашої уваги найкращі сейви груп «Чемпіонська» та «Вибування» Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24

179 дебютантів: підсумки сезону 2023/24 у Першій лізі