Литовченко: Лівому Берегу важливо налагодити ігрові зв`язки
12.02.2024

Нападник Олексій Литовченко про зимові збори і очікування від матчів у Чемпіонській групі

Фото: ФК Лівий Берег


Нападник Лівого берега Олексій Литовченко оцінив готовність команди, а також розповів про очікування від весняної частини сезону.

- Пройшла вже майже половина зборів. Як себе почуваєте та наскільки готові до відновлення сезону?

- Безумовно, вже втягнулися у роботу, адже половина зборів вже минула. Поступово збільшували навантаження і зараз виконуємо досить неприємну роботу, але до цього ми готові. Це нам потрібно для того, щоб навесні почуватися якнайкраще?

- Скільки ви вже кілометрів пробігли за відчуттями?

- Якщо чесно не знаю, адже намагаюся не рахувати кілометраж. Пробігли ми всією командою багато і треба ще таку ж кількість пробігти, щоб в оптимальній формі підійти до офіційних матчів. Також багато працюємо у тренажерній залі, адже це дуже важливо.

- Які цілі стояли перед командою на матч з Черніговом (перемога 2:1)?

- Важливо поступово відновлювати ігрові зв’язки і демонструвати якісний футбол. Легко не буде, адже всі працюють під навантаженнями, але варто прогресувати від матчу до матчу. До початку весняної частини сезону залишилося не так багато часу.

- Як оціните роботу клубу на трансферному ринку?

- Щодо новачків, то до нас приєдналися якісні футболісти. Максим Сердюк – швидкий та перспективний гравець, який думаю зможе проявити себе. Також приєднався досвідчений голкіпер, який був капітаном тернопільської Ниви. Максим Механів професіонал і просто порядна людина. Сподіваюся, що все в нього вийде.

- Чого очікуєте від весняної частини сезону?

- Хочеться якомога швидше почати грати офіційні матчі з сильними суперниками. Зараз працюємо для того, щоб навесні досягати максимальних результатів. Прагнемо щоб Лівий Берег прогресував. Всі знають, що наша команда може перемогти будь-кого. Слабких суперників у чемпіонаті немає, тому буде цікаво. Для нас важливо зіграти у свій футбол.

Готуємося у гарних умовах, все необхідне у нас є. Відзначу наш новий стадіон, на якому просто неможливо не грати у якісний футбол. Хочеться, щоб в Україні було якомога більше таких спортивних арен.

 

Пресслужба ПФЛ

Актуальні новини

Новини Другої Ліги

Вічний: перехід до Чорноморця - виклик для мене

Голкіпер Ян Вічний перейшов з Другої ліги до УПЛ

Новини Другої Ліги

Шерстяних: головний козир ЮКСА – віра у власні сили

17-річний голкіпер ЮКСА Роман Шерстяних відверто про себе

Новини Першої Ліги

Перша ліга: п'ять яскравих голів Полтави в осінній частині сезону (відео)

До вашої уваги ТОП-5 голів Полтави в осінній частині сезону Першої ліги ПФЛ 2023/24

Новини ПФЛ

Вже два роки від початку повномасштабного вторгнення

Тримаємо стрій!