Литовченко: Лівому Берегу важливо налагодити ігрові зв`язки
12.02.2024

Нападник Олексій Литовченко про зимові збори і очікування від матчів у Чемпіонській групі

Фото: ФК Лівий Берег


Нападник Лівого берега Олексій Литовченко оцінив готовність команди, а також розповів про очікування від весняної частини сезону.

- Пройшла вже майже половина зборів. Як себе почуваєте та наскільки готові до відновлення сезону?

- Безумовно, вже втягнулися у роботу, адже половина зборів вже минула. Поступово збільшували навантаження і зараз виконуємо досить неприємну роботу, але до цього ми готові. Це нам потрібно для того, щоб навесні почуватися якнайкраще?

- Скільки ви вже кілометрів пробігли за відчуттями?

- Якщо чесно не знаю, адже намагаюся не рахувати кілометраж. Пробігли ми всією командою багато і треба ще таку ж кількість пробігти, щоб в оптимальній формі підійти до офіційних матчів. Також багато працюємо у тренажерній залі, адже це дуже важливо.

- Які цілі стояли перед командою на матч з Черніговом (перемога 2:1)?

- Важливо поступово відновлювати ігрові зв’язки і демонструвати якісний футбол. Легко не буде, адже всі працюють під навантаженнями, але варто прогресувати від матчу до матчу. До початку весняної частини сезону залишилося не так багато часу.

- Як оціните роботу клубу на трансферному ринку?

- Щодо новачків, то до нас приєдналися якісні футболісти. Максим Сердюк – швидкий та перспективний гравець, який думаю зможе проявити себе. Також приєднався досвідчений голкіпер, який був капітаном тернопільської Ниви. Максим Механів професіонал і просто порядна людина. Сподіваюся, що все в нього вийде.

- Чого очікуєте від весняної частини сезону?

- Хочеться якомога швидше почати грати офіційні матчі з сильними суперниками. Зараз працюємо для того, щоб навесні досягати максимальних результатів. Прагнемо щоб Лівий Берег прогресував. Всі знають, що наша команда може перемогти будь-кого. Слабких суперників у чемпіонаті немає, тому буде цікаво. Для нас важливо зіграти у свій футбол.

Готуємося у гарних умовах, все необхідне у нас є. Відзначу наш новий стадіон, на якому просто неможливо не грати у якісний футбол. Хочеться, щоб в Україні було якомога більше таких спортивних арен.

 

Пресслужба ПФЛ

Актуальні новини

Новини ПФЛ

Каденко: рішення синхронізувати календарі — ключове для нормального старту сезону 2024/25

Серед інших рішень, які розглядала Центральна рада ПФЛ, — питання переносу старту нового чемпіонату.

Новини Другої Ліги

"Ставка на молодих гравців". ФК “Revera 1908” відроджує своє існування

Перший футбольний клуб в історії Івано-Франківська повідомляє про початок нової ери

Новини ПФЛ

Правила гри 2024/25: зміни для травмованих і капітана команди

До Комітету арбітрів Української асоціації футболу надійшли офіційні документи від Міжнародної ради футбольних асоціацій (IFAB)

Новини Першої Ліги

Гірний: Буковина – клуб з великими амбіціями (відео)

Новачок Буковини поступово набирає оптимальні кондиції