Фото: ФК Карпати
У Чемпіонській групі львівські Карпати вже на п’ять очок відірвалися від Інгульця, який цього туру оступився у домашньому матчі з Кудрівкою-Нивою. Лівий берег не тільки закріпився на третьому місці, а й зміг скоротити відставання від другого місяця, яке дає право на прямий вихід до УПЛ. Підопічні Віталія Первака відстають від Інгульця всього на чотири залікові пункти, тому вся боротьба ще попереду.
У групі Вибування змінився лідер. Буковина вдома розгромила Чернігів і обійшла Металург, який другий тур поспіль програє без шансів. Колектив із Чернігова опустився на останнє місце, а ось Діназ вже йде восьмим. Відзначимо щільність у турнірній таблиці.
Пресслужба ПФЛ