Плей-оф до Першої ліги: перемога ЮКСА та нічия у Хусті
01.06.2024

Пройшли перші матчі за право участі у змаганнях Першої ліги сезону 2024/25

У Хусті шоста команда групи «Вибування» Першої ліги приймала третій колектив Другої ліги. Господарі змогли оговтатися від поразки 1:7 від Діназа в заключному турі і дали бій Звягелю. На початку другого тайму після помилки Нестерова відкрив рахунок Станкович, але Андрій Фесенко врятував від поразки гостей – 1:1.

На стадіоні імені В. Баннікова ЮКСА приймала запорізький Металург. Господарі вважалися фаворитами перед грою, але легко їм не було. Запоріжці зіграли один із своїх найкращих матчів навесні і до 83-ї хвилини рахунок навіть був нічийним. Проте, «хрестоносці» все ж дотиснули юних запоріжців – 3:1. Перемогу принесли Гарбіель та Венді.

Нагадаємо, що матчі-відповіді пройдуть восьмого червня.

Пресслужба ПФЛ

Актуальні новини

Новини Першої Ліги

Мизюк: рівень Першої ліги минулого сезону був високим

Футболіст захисту львівських Карпат Олександр Мизюк поділився враженнями від минулого сезону

Перша ліга. Сезон 2023/24. Успіхи бомбардирів

Батальський та Палагнюк змінили рейтинг найкращих бомбардирів в історії Першої ліги

Найкращі сейви груп «Чемпіонська» та «Вибування» Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24 (відео)

До вашої уваги найкращі сейви груп «Чемпіонська» та «Вибування» Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24

179 дебютантів: підсумки сезону 2023/24 у Першій лізі