Плей-оф до УПЛ: Лівий Берег та Епіцентр - залишаються в Першій лізі
02.06.2024

Пройшли матчі-відповіді за право участі у змаганнях УПЛ сезону 2024/25

На Арені Лівий Берег однойменна команда приймала Оболонь. Перший тайм завершився без голів, але на початку другого тайму гості залишилися у меншості. Чисельну більшість підопічні Первака завдяки голу Сідннея реалізували швидко. Проте, втримати перевагу не змогли – 1:1. Таким чином, Оболонь зберігає за собою прописку в УПЛ, адже першу гру вони мінімально виграли.

У Рівному очікували на конкурентну боротьбу між Вересом та Епіцентром, але представники Першої ліги провалили кінцівку першого тайму. Епіцентр пропустив на початку зустрічі і двічі у компенсований час. Гол престижу наприкінці зустрічі провів Сергій Стень –3:1. Епіцентр підвищитися у класі не зміг.

Пресслужба ПФЛ

Актуальні новини

Новини Першої Ліги

Мизюк: рівень Першої ліги минулого сезону був високим

Футболіст захисту львівських Карпат Олександр Мизюк поділився враженнями від минулого сезону

Перша ліга. Сезон 2023/24. Успіхи бомбардирів

Батальський та Палагнюк змінили рейтинг найкращих бомбардирів в історії Першої ліги

Найкращі сейви груп «Чемпіонська» та «Вибування» Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24 (відео)

До вашої уваги найкращі сейви груп «Чемпіонська» та «Вибування» Першої ліги ПФЛ сезону 2023/24

179 дебютантів: підсумки сезону 2023/24 у Першій лізі