Кубок України 2024/25: черговий успіх амбітного новачка
13.08.2024

Відбулися поєдинки другого попереднього етапу КУ

Виступ аматорського ФК «Миколаїв» зі Львівщини в поточному розіграші Кубка України засвідчив, що в цих змагань — свої закони. На стартовому етапі підопічні Віталія Шумського, який свого часу очолював елітний ФК «Львів», змусили зійти з дистанції першоліговий «Агробізнес», а вчора вже в наступному раунді така сама доля спіткала ще одного представника другого за рангом вітчизняного футбольного дивізіону — «Металіст».

Хоча спочатку ніщо не віщувало такого завершення. Гості володіли ініціативою й заслужено вийшли вперед. Проте після перерви ситуація на полі кардинально змінилася. Варто було «містянам» вирівняти становище, як невдовзі гості опинилися в меншості, і в домінуванні миколаївців уже не було сумнівів. Господарі майстерно скористалися більшістю, зосередившись на флангових атаках, і довели справу до вольової перемоги — 3:1.

Ніхто не хотів поступатися й у поєдинках сьогоднішньої кубкової програми. Футболісти з ФК «Пробій» лише в серії післяматчевих пенальті вирвали перемогу в «Куликова», хоча вели по ходу гри з рахунком 2:0, а «Металіст 1925» таки дотиснув у компенсований час «Полтаву» — 5:3.

За честь гостей постояли «Вікторія», «Буковина» та «ЮКСА», які з однаковим рахунком 1:0 перемогли відповідно в Чернігові, Івано-Франківську та Хмельницькому.

Більш результативним виявився поєдинок у Моршині, де «Скала 1911» приймала першоліговий «Минай». Гості в дебюті змусили капітулювати воротаря господарів, але ті ще до перерви вирівняли становище. Утім, це не вибило з колії закарпатців, і в другому таймі вони спочатку знову вийшли вперед, а під завісу гри відзначилися втретє. Дубль оформив Єгор Гунічев.

Vbet Кубок України-2024/2025. Другий попередній етап

11.08.2024

«Миколаїв» — «Металіст» — 3:1 (0:1)

Голи: Славецький (56), Дмуховський (71), Цюпка (88) — Горенко (29).

На 68-й хвилині вилучений Дігтярь («Металіст») — повторне попередження.

12.08.2024

«Пробій» — «Куликів» — 2:2 (2:1, 2:2) п.п. 4:3

Голи: Оринчак (39), Дмитрук (43) — Ничипоренко (45+3, з пенальті), Пилипчук (67).

«Металіст 1925» — «Полтава» — 5:3 (2:0, 3:3), д.ч.

Голи: Овусу (31), Імереков (44), Моура (68, 104), Стень (117) — Стрельцов (66), Плахтир (71), Червінський (83).

«Чернігів» — «Вікторія» — 0:1 (0:1)

Гол: Євпак (33). На 58-й хвилині Машталір («Вікторія») не реалізував пенальті.

«Прикарпаття» — «Буковина» — 0:1 (0:0)

Гол: Гірний (53).

«Поділля» — ЮКСА — 0:1 (0:1)

Гол: Дебелко (31).

«Скала 1911» — «Минай» — 1:3 (1:1)

Голи: Дмитрук (41, автогол) — Прокопчук (12), Гунічев (48, 73).

13.08.2024

«Кудрівка» — «Лівий берег» — 3:2 (1:0)

Голи: Потімков (37), Коркішко (77), Сторчоус (86) — Литовченко (60, 76).

«Олімпія» — «Гірник-Спорт» — 4:2 (1:2)

Голи: Кошман (16, з пенальті, 68), Почернін (53), Бурляй (73) — Чуквуемека (9), Посєвкін (30).

Матчі першого попереднього етапу відбулися 3—4 серпня 2024 року.

Пресслужба ПФЛ

Актуальні новини

Новини Першої Ліги

Беженар: Епіцентр цього сезону налаштований на боротьбу за УПЛ

ПФЛ та Sport Arena та щотижня визначають провідних гравців у кожній лізі

П'ять найпомітніших голів Першої ліги. Перший тур. Групи «А» та «Б» (відео)

До вашої уваги ТОП-5 голів першого туру груп «А» та «Б» Першої ліги ПФЛ сезону 2024/25.

Новини Другої Ліги

Помітні події першого туру Другої ліги

Новачки, рекорд Чернігова і "джокери" - все найцікавіше про стартовий тур у Другій лізі

Друга ліга: в столиці сьогодні завершиться стартовий тур.

У змаганнях ПФЛ нарешті дебютує жінка - головний тренер!