Нестримний Оринчак, «сухий» Локомотив та безкомпромісна Ворскла-2. Найцікавіші події чергового туру Другої ліги
14.10.2024

Найпомітніші події 10-го туру Другої ліги 2024/25

Чайка зупинила Колос-2. Лідер групи Б – Колос-2 – до матчу з Чайкою здобув сім перемог поспіль. Ковалівська команда на своєму полі не змогла здобути три очки, перервавши тривалу переможну серію. Варто відзначити, що Чайка – єдина команда, яку не зміг обіграти Колос-2 (0:0 та 1:1).

Переможний Локомотив. Після не зовсім вдалого старту Локомотив наче переродився. В останніх матчах команда Вадима Лазоренка радує своїх вболівальників. Київська команда здобула чотири перемоги поспіль та підібралася до групи лідерів.

Програшні серії Ворскли-2 та Металіста 1925-2. Ворскла-2 потрапила в чорну смугу. Полтавська команда у минулому турі програла Локомотиву (0:1) і ця поразка стала п’ятою поспіль. Не найкраще виступає аутсайдер групи Б – Металіст 1925-2. Харківська команда програє в останніх шести матчах.

Безкомпромісна Ворскла-2. Серед 20-ти команд Другої ліги залишилась лише одна команда, яка ще цього сезоне на грала внічию – Ворскла-2. Підопічні Ії Андрущак здобули три перемоги і програли в семи зустрічах. Також без нічиїх до цього туру проводив свої матчі Реал Фарма, але на вихідних одеська команда перервала цю серію у грі з Реверою 1908 – 1:1.

«Суха» серія Локомотива. У позаминулому турі перервалась «суха» серія ФК Чернігів. Голкіпер чернігівської команди Максим Татаренко не пропускав м’ячів у свої ворота протягом 489 хвилини. Це рекордний показник сезону. Тепер Татаренка спробує наздогнати голкіпер Локомотива Владислав Закорський, який не пропускає у трьох і шматочку четвертого матчах поспіль – 307 хвилин.

Нестримний Оринчак. Півзахисник Пробоя Богдан Оринчак у минулому турі оформив дубль у ворота СК Вільхівці. 31-річний хавбек впевнено лідирую у гонці бомбардирів. На його рахунку тепер дев’ять голів у десяти матчах.